Replay Owczary - Czarni Sobocisko 0:3
Czarni Sobocisko:
Krzysztof Jaśniowski - Dariusz Witkowski, Adam Bil, Krystian Chajdziony, Marcin Lipiński - Sławomir Ostropolski, Rafał Chajdziony, Arkadiusz Wejerowski, Tomasz Chajdziony  - Mariusz Kłak, Jarosław Wejerowski
Rezerwowi: Andrzej Duda, Damian Zięba, Jacek Cisiński, Wojciech Polanowski, Piotr Stankiewicz
20' -   Jarosław Wejerowski (asysta: "Arash") 1:0
46' -    Krystian Chajdziony   Piotr Stankiewicz
60' -    Jarosław Wejerowski   Wojciech Polanowski
68' -    Rafał Chajdziony (asysta: "Stankiew") 2:0
68' -    Krzysztof Jaśniowski    Andrzej Duda
73' -    Arkadiusz Wejerowski   Damian Zięba
74' -    Damian Zięba (asysta: "Stankiew") 3:0
84' -    Piotr Stankiewicz
87' -    Marcin Lipiński
      Czarni rozgrywali mecz 4. kolejki na boisku Replaya w Owczarach. Pogoda wyjątkowo dopisywała, mecz zaczął się0 13.15, z powodu spóźnienia sędziego. Nasi od początku starali się pokazać, że Oni są w tym spotkaniu faworytem, jednak młodzi, waleczni piłkarze gospodarzy stawiali skuteczny opór. Czarni stwarzali sobie wiele sytuacji podbramkowych, ale skuteczność znacznie zawodziła, "Maniek" z 5 m trafił w słupek, w innej sytuacj strzelał za lekko, podobnie jak "Iju". Ale ten ostatni obsłużony celnym podaniem od brata "Arasha" ładnym lobem z 18 m zdobył prowadzenie. Replay przeprowadział kilka groźnych kontrataków, ale Czarni kontrolowali grę. W podwyższeniu usilnie przeszkadzał także sędzia, który większośc prostopadłych piłek na wbiegających Sławka, Jarka czy Mariusza, odgwizdywał rzekome spalone.
      W przerwie "Pompę" zmienił "Stankiew", a kwadrans poźniej zmęczonego zdobywcę bramki zastąpił Wojtek. Obraz gry nie uległ zmianie, Czarni ciagle bezsilnie dążyli do podwyższenia prowadzenia. Znakomitą sytuację zmarnował "Zbuju" strzelając z kilku metrów nad poprzeczką. Niestety nasz, do tej pory, najskuteczniejszy strzelec-"Maniek" nie miał najlepszego dnia, kilukrotnie nie wykorzystał dogodnuch sytucji  bramkowych. W pojedynku na przedpolu "Siniak" interweniując boleśnie zderzył się z napastnikiem gospodarzy, w skutek czego, po kilku minutach, musiał opuścić plac gry. Okazję do zmiany, najlepiej jak mógł, dał kapitan, piłka po jego mocnym strzale, odbiła sie od obrońcy i wpadła do bramki, dając nam prowadzenie 2:0. Po 5 min na boisko wszedł "Ziębotta" zmieniając Arka, aby już minutę po wejściu móc się cieszyć ze zdobytej bramki po podaniu Piotra. Zmiany w drugieł połowie okazały się kluczowe, gdyż współudział przy dwóch bramkach mieli rezerwowi- "Stankiew" i "Ziębotta".
    Czarni odnieśli 3 zwycięstwo z rzędu, będąc nadal niepokonani w "Bundeslidze", cieszą 3 pkt na wyjeździa, martwić może jednynie słabasz skuteczność, ale to jest już sprawa drugoplanowa. Forza Czarni!!