Czarni Sobocisko - Metalowiec Jelcz-Laskowice 13:0
Czarni Sobocisko:
Krzysztof Jaśniowski - Dariusz Witkowski, Adam Bil, Krystian Chajdziony, Marcin Lipiński - Sławomir Ostropolski, Rafał Chajdziony, Arkadiusz Wejerowski, Tomasz Chajdziony  - Mariusz Kłak, Wojciech Polanowski
Rezerwowi: Andrzej Duda, Damian Zięba, Jacek Cisiński, Jarosław Wejerowski
  1' -   Marcin Lipiński (asysta: "Webster") 1:0
  6' -   Mariusz Kłak (asysta: "Glizda") 2:0
  9' -   Sławomir Ostropolski (asysta: "Maniek") 3:0
11' -  Tomasz Chajdziony (asysta: "Zbuju") 4:0
24' -   Rafał Chajdziony - karny 5:0
42' -   Mariusz Kłak (asysta: "Zbuju") 6:0
46' -    Krzysztof Jaśnikowski  Andrzej Duda
           Krystian Chajdziony   Jacek Cisiński
50' -   Mariusz Kłak (asysta: "Piczon") 7:0
55' -    Wojciech Polanowski Jarosław Wejerowski
59' -   Jarosław Wejerowski (asysta: "Zbuju") 8:0
61' -   Mariusz Kłak (asysta: "Jaca") 9:0
62' -   Mariusz Kłak (asysta: "Glizda") 10:0
66' -   Sławomir Ostropolski 11:0
70' -    Mariusz Kłak  Damian Zięba
88' -   Marcin Lipiński (asysta: "Ziębotta") 12:0
90' -   Sławomir Ostropolski (asysta: "Lipek") 13:0
     Po fatalnym meczu naszej reprezentacji z Finalndią przyszedł czas na poprawienie humorów. Czarni Sobocisko pokazali jak się strzela bramki i wygrywa mecze, urządzając sobie prawdziwy festiwal strzelecki z drużyną Metalowca Jelcz-Laskowice.
    Od pierwszego gwizdka sędzięgo Nasi przeprowadzali skomasowane ataki, na efekt nie trzeba było długo czekać, wynik meczu podobnie jak tydzień temu otworzył nominalny for-stoper "Lipek" ;) Za kilka minut przytomnie w polu karnym gości zachował się "Maniek" i prowadziliśmy 2:0, ten sam zawodnik po 3 minutach celnie podał do Sławka i było już 3:0. W 11 min "Zbuju" dośrodkował do swego brata Tomka, który pewnie pokonał bramkarza. Czarni trochę uspokoili tempo gry i na kolejną bramkę musieliśmy czekać, "aż" 13 minut, kiedy to "jedenastkę" na bramkę zamienił nasz kapitan. Ta sztuka nie udała się kwadrans później "Lipkowi", który przestrzelił rzut karny. Wynik do przerwy ustalił Mariusz wykorzystując celne podanie "Glizdy".
      W drugiej połowie na bramce "Siniaka" zastąpił Duda, a "Pompkę" Jacek. Czarni nie poprzestali na i tak wysokim prowadzeniu i już w 5 min drugiej połowy Sławek podał do "Mańka", który pewnie zdobył gola. Na boisko za Wojtka wszedł "Iju", który już po kilku minutach wpisał się na listę strzelców po składnej akcji i podaniu "Zbuja". Strzelił tym samym swoją pierwszą bramkę w barwach Czarnych, co mamy nadzieję, jest tylko początkiem bogatego dorobku strzeleckiego:)  Następnie w przeciągu dwóch minut Kłak strzelił swoje bramki nr 4 i 5 w tym meczu, bezlitośnie kończąc doskonałe dośrodkowania Jacka i Tomka. Po ładnej indywidualnej akcji kolejną bramkę zdobył Sławek strzelając jedenastego gola w tym spotkaniu. w 70 minucie Coach wykorzystał ostatnią zmianę, "Ziębotta" zastąpił skutecznego w tym meczu "Mańka". Dwie minuty przed końcem strzał Damiana zablokowali obrońcy jednak akcję skończył "Lipek" zdobywając swoją drugą bramkę. Wynik meczu na 13:0 ustalił Sławek wykorzystując podanie Marcina.
      Mecz wedle oczekiwań okazał sie niedzielnym spacerkiem, dobrze, że Czarni udokumentowali przewagę i pokazali wyższość drużyny z aspiracjami powrotu do Klasy A. Już raczej nie możemy się spodziewać tak wysokich zwyciestw, ale najważniejsze są 3 pkt w każdym meczu.