Strona główna:   Sezon06/07  StatsSezon05/06  Galeria

LKS Kucharzowice - Czarni Sobocisko 0:7
Czarni Sobocisko:
Krzysztof Jaśniowski - Dariusz Witkowski, Adam Bil, Krystian Chajdziony, Marcin Lipiński - Sławomir Ostropolski, Rafał Chajdziony, Arkadiusz Wejerowski, Damian Zięba - Mariusz Kłak, Jarosław Wejerowski
Rezerwowi: Andrzej Duda, Tomasz Chajdziony, Wojciech Polanowski, Jacek Cisiński, Jarosław Szymanowski
15' -   Marcin Lipiński 1:0
20' -   Rafał Chajdziony (asysta: "Lipek") 2:0
30' -   Mariusz Kłak (asysta: "Ziebotta") 3:0
40' -    Damian Zięba  Tomasz Chajdziony
45' -   Sławomir Ostropolski 4:0
46' -    Krzysztof Jaśnikowski  Andrzej Duda
           Jarosław Wejerowski   Wojciech Polanowski
55' -   Wojciech Polanowski (asysta: "Zbuju") 5:0
65' -    Krystian Chajdziony   Jacek Cisiński
65' -   Wojciech Polanowski (asysta: "Piczon") 6:0
85' -   Wojciech Polanowski (asysta: "Maniek") 7:0
      Czarni Sobocisko przełamali złą passę 7 kolejnych meczy bez zwycięstwa pewnie pokonując LKS Kucharzowice 7:0. Jednak należy przyznać, że przeciwnik nie należał do zbytnio wymagających, stąd takie rozmiary zwycięstwa, ale z taki drużynami także należy wygrywać i gromadzić cenne punkty.
      Od początku mecz toczył się pod dyktando Czarnych, jednak goście masowo bronili bramki, a nasze skomasowane ataki przypominały czasem bilard, tak piłka odbijała się od obrońców gospodarzy. W końcu kres temu położył "Lipek" pewnym strzałem dając nam prowadzenie. Naspępnie po kolejnej jego akcji pewnie dobijał "Zbuju" i prowadziliśmy 2:0. Akcji podbramkowych  było bez liku, jednak brakowało szczęścia i zimnej krwi, a czasem może dobrej piłki i skoszonej trawy ;) Po rzucie z autu "Ziebotty" w polu karnym najprzytomniej zachował się Kłak, pewnym strzałem umieszczając piłkę pod poprzeczką. Tuż przed przerwą 4. bramkę dla naszych zdobył "Piczon".
       W przerwie Coach dokonał kilku zmian, w tym jednej bardzo udanej w osobie Wojtka, który popisał się klasycznym hat-trickiem. Dwie pierwsze zdobył głową po ładnych centrach odpowiednio "Zbuja" i "Piczona", a ostatnią bramkę meczu po dokładnym podaniu "Mańka" wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. W drugiej połowie gospodarze wyraźnie opadli z sił, jednak w przeciągu całego spotkania storzyli sobie kilka akcji podbramkowych.